Start / Blog / Zestawy świąteczne i tygrysie skarpety.
skarpetki

Zestawy świąteczne i tygrysie skarpety.

Tygrysie skarpetki, czyli mały i krótki poradnik, jak w te święta powalić wszystkich na kolana prezentami i nie zbankrutować.

Gift box’y to niestety nie nasz, acz zacny wynalazek, dlatego i w tym roku nie zawahaliśmy się skorzystać z czyjeś pomysłowości. Tak powstały KULTowe zestawy świąteczne, a w nich…

Nowe kultowe vouchery, czyli to, o co w tym wszystkim chodzi. Każdy zestaw zawiera nowo zaprojektowany i przyznać musimy, piękny bon na tatuaż lub piercing. Elegancka okładka, świąteczna koperta oraz wymienna wkładka, z 4 wybranymi grafikami, autorstwa Kai, Marcina, Rafała i Piotra.

Archiwalny i niepowtarzalny numer magazynu TATTOOFEST, który jak wiadomo, dobrze czyta się zawsze, a już w zimowe wieczory przy kominku – najlepiej. Dla koneserów kobiecego piękna i kunsztu tatuatorskiego – dołączyliśmy polsko-angielski album o polskich artystkach sztuki tatuażu!

Tygrysie skarpety wjechały na salony. Do naszych świątecznych zestawów w tym roku, dołączyły zaprojektowane przez Adriana bawełniane „stopo-grzejki”. Skarpety pierwsza klasa i bawełna z najwyższej półki, bo nie byle kto dziergał a KABAK Socks.

Tygrysy Adriana występują u nas w dwóch rozmiarach 38-41 u 41-46, czyli dla każdego coś pasującego. Można je kupić przez sklep internetowy, ale i zobaczyć, pokochać i porwać z obu studiów. Kosztują tylko 40 zł, a wyobraźcie sobie tę radość obdarowanego, zaprojektowanym przez kultowego tatuatora prezentem. ­­­

Co małe, a z pewnością ucieszy, to „słodzizna” od Julki, czyli piny ze słynnym Obrażonym Pieskiem, jej projektu. Piesek czeka na Was też solo w naszym sklepie, ale wiadomo, raźniej i korzystniej jest kupić go w zestawie.

Do tych skarbów klasycznie już sprezentujemy Wam kultowe wlepy z autorskimi wzorami naszych tatuatorów.

Kultowe prezenty dostępne są w naszym sklepie internetowym i obu studiach.

Cała świąteczna seria- do wyczerpania zapasów, dlatego nie czekajcie na ostatnią chwilkę, chyba, że naprawdę kochacie adrenalinę

Comments: 1

  • Beata

    Skarpetki są extra, biorę jedną parę na prezent!

Comments are closed.