POCZYTAJ Kult Tattoo
Start / Blog
Mamy kolejny powód do dumy. Do najnowszego progamu o tatuatorskich coverach TTV wybrało aż dwóch naszych tatuatorów: Kaję i Tomka. Troszkę ich podpytaliśmy, o to jak to jest w tej telewizji.
Czytaj więcej
Dziś rozwiniemy sobie nieco temat bezpiecznego przekłuwania. Na pewno większość z Nas ma te super „dziurki” po archaicznym urządzeniu zwanym •pistolet•
Czytaj więcej
Chcielibyśmy Wam obiecać, że po raz ostatni wspominamy o pandemii. Tak chcemy zacząć to podsumowanie 2020 roku. Dziś będzie pozytywnie, pochwalimy się tym, co mimo lub uwaga, dzięki atakowi wirusa, udało się nam zrobić w zeszłym roku.
Czytaj więcej
Tym razem, będzie głównie o modzie, czyli jak kultowi tatuatorzy stali się projektantami butów, ciuchów i dodatków.
Czytaj więcej
Historia zawsze miała duży wpływ na sztukę, a ponieważ czasy mamy dziwne, to i nie wiadomo, co komu do głowy przyjdzie.
Czytaj więcej
Mały i krótki poradnik, jak w te święta, powalić wszystkich na kolana prezentami i nie zbankrutować.
Czytaj więcej
Tym razem, celem i "ofiarą" artysty padła cyklorama w studio, w którym nagrywany był najnowszy singiel Palucha "Części zamienne".
Czytaj więcej
Przedświąteczne porządki zaowocowały kilkoma odkryciami, między innymi mandalą, która została zaprojektowana i wykonana przez Szymona, na potrzeby projektu Made in Małopolska.
Czytaj więcej
W ostatnich dniach mieliśmy okazję gościć Jarka Gorajka, niekwestionowanego mistrza w dziedzinie tatuażu realistycznego.
Czytaj więcej
Z chłopakami ze skateparku Pool Forum przyjaźnimy się od dawna. Między innymi dlatego, pomagamy im teraz, kiedy nie mogą normalnie funkcjonować
Czytaj więcej
1 2