1. Nie przekłuwamy osób poniżej osiemnastego roku życia.

2. Pamiętaj, że czas gojenia większości przekłuć to 8-12 tygodni, za wyjątkiem: smiley, język, septum (czas gojenia tych przekłuć to około 4-6 tygodni).

3. Wszystkie igły i narzędzia są jednorazowe lub sterylne i są otwierane przy Tobie.

4. Nie wykonujemy piercingu dzieciom poniżej dziesięciu lat.

5. Nie wykonujemy przekłuć z biżuterią przyniesioną przez klienta. Nie znamy jej pochodzenia i nie możemy zagwarantować prawidłowego przebiegu procesu gojenia.

6. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów; telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz

7. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać.

 

„Sterylność nie jest niczym nadzwyczajnym, jest standardem”

IGFB

 • Przekłucie płatka ucha –80zł, obydwa 160 zł (darmowa wymiana kolczyka nie obowiązuje)
  Pozostałe przekłucia uszu – 120zł
  Przekłucie ucha (chrząstki) – 120 zł
  Warga – 120zł
  Brew – 120zł
  Język – 120zł
  Pępek – 120zł
  Nos – 120zł
  Septum – 120zł
  Wędzidełko pod językiem i pod górną wargą – 120zł
  Sutek – 120zł
  Przekłucia powierzchniowe – 150zł
  Microdermal – 150zł
  Tunel – 150zł

  Przekłucia intymne damskie:

  Christina – 150zł

  Vertical hood – 250zł

  Horizontal hood – 250zł

  Fourchett – 300zł

  Inner/outer labia – 200zł

  Isabell – 400zł

  Triangle – 400zł

  Przekłucia intymne męskie :

  Prince albert – 300zł

  Apadravya – 300zł

  Ampalang – 300zł

  Frenum – 200zł

  Hafada/ lorum – 200zł

  Usunięcie microdermala – 50zł

  Usunięcie surface bar – 50zł

  Konsultacja kolczyka wykonanego w innym studiu – 50 zł

  W cenę wliczony jest wysokiej jakości kolczyk tytanowy, który nie uczula. Do więkoszości przekłuć wykonanych w naszym studiu (za wyjątkiem standardowych przekłuć płatka ucha) wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia.

  Pamiętaj że na wymianę kolczyka trzeba się umówić, chcemy mieć pewność że Twój wymarzony kolczyk będzie aktualnie dostępny w naszym studiu .

 • 1. Pamiętaj, aby utrzymać ogólną higienę przekłutego miejsca tzn. regularnie przemywaj, dotykaj jedynie czystymi rękoma sprawdzając, czy kulki są dobrze dokręcone. Nie pozwalaj innym osobom dotykać przekłutego miejsca.

  2. Przekłute miejsce przemywaj 2-3 razy dziennie, najlepiej roztworem z soli fizjologicznej lub soli morskiej, dokładnie usuwając wydzielinę wydobywającą się z kanału przekłucia. Do pielęgnacji przekłuć w jamie ustnej zalecany jest płyn Dentosept, rozcieńczony według wskazań na etykiecie.

  3. Do przemywania przekłutych miejsc nie wolno używać spirytusu, wody utlenionej ani gencjany. Nie stosuj również na te miejsca żadnych kosmetyków ani perfum.

  4. Podczas gojenia, unikaj wszelkich aktywności, które mogą doprowadzić do przemieszczenia lub naderwania się kolczyka, czyli np. po przekłuciu pępka zrezygnuj na dłuższy czas z wykonywania brzuszków oraz ubrań i pasków z dużą klamrą (pępek) i biżuterii, które mogą uciskać lub zahaczyć o kolczyk i miejsce przekłucia.

  5. Unikaj sauny, kąpieli w basenach, jeziorach i morzach, a na czas gojenia wybierz prysznic zamiast długich kąpieli. Zrezygnuj również z opalania na słońcu i solarium.

  6. Podczas gojenia, zadbaj o zdrowy styl życia, odżywiaj się zdrowo, zrezygnuj z używek takich jak alkohol czy papierosy.

  7. Pamiętaj, że czas gojenia większości przekłuć to 8-12 tygodni, za wyjątkiem: smiley, język, septum (czas gojenia tych przekłuć to około 4-6 tygodni).

  8. Przez cały okres gojenia nie wyciągaj kolczyka z kanału przekłucia.

  9. Do większości przekłuć wykonanych w naszym studiu (za wyjątkiem standardowych przekłuć płatka ucha) wliczony jest koszt wymiany biżuterii na krótszą. Na tę wizytę też musisz się umówić.

  10. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać.

  11. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów; telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz

MOJE PRACE

SOCIAL MEDIA

KONTAKT

Kult vol. 2/”Jubilat”
tel. 12 259 25 50/502 045 009
Kult Szpitalna tel. 12 422 05 36
@: kultkrk@gmail.com

DUMNY PARTNER:

PIERCING

EnglishPoland