PIERCING Kultowy umów się na wizytę
Start / Piercing
 

Nasze piercerki zapewnią, że każdy Twój kolczyk oprócz tego, że będzie ozdobą będzie również bezpieczny dla Twojego ciała. Każde przekłucie wykonujemy za pomocą jednorazowych igieł i sterylnych narzędzi. Używamy najwyższej jakości biżuterii i zapewniamy jej duży wybór. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultację, a po poinstruujemy Cię jak dbać o przekłute miejsce. Najlepsi piercerzy, bezpieczeństwo, najpiękniejsza biżuteria. Tego możesz się spodziewać podczas wizyty w naszym studiu. 

Piercing wykonujemy w studio na ul. Szpitalnej 20 i ul. Karmelickiej 9

Nasze zasady

Nie przekłuwamy dzieci poniżej 10 roku życia. Osobom poniżej 16 roku życia przekłuwany WYŁĄCZNIE płatki uszu w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Sutki przekuwamy osobom od 18 roku życia i za okazaniem dowodu osobistego.

Nie przekłuwamy osób będących pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Nie wykonujemy przekłuć z kolczykiem przyniesionym przez klienta.

Wszystkie materiały wykorzystywane przez nas są jednorazowe i sterylne.

Pamiętaj, że gojenie jest procesem, który zajmuje kilka tygodni. Aby przebiegało prawidłowo, stosuj się do zaleceń, które otrzymasz po wykonaniu przekłucia. W ciągu 30 dni od przekłucia, możesz zareklamować u nas swój piercing, po uprzedniej konsultacji- krzywo zrobione przekłucia poprawimy, oczywiście za darmo!

Twoje zdrowie jest bardzo ważne w procesie gojenia. Jeżeli jesteś chory lub przeziębiony, lepiej przełożyć wizytę na inny termin.

piercing

nasz team

Gosia najbardziej gustuje w delikatnych kompozycjach a jednocześnie niestandardowych wyborach. Miłośniczka złotej biżuterii.

Muzykalna, rozśpiewana i zazwyczaj radosna. Kocha psy i duże miasta. Wolny czas lubi spędzać na długich spacerach i rozmowach.

Gosia przekłuwa na Karmelickiej 9.

piercing

Ala lubi mocną biżuterię; srebro, minerały i kryształy. Lubi odważne i ciekawe pomysły, ale nie stroni i od minimalistycznych i eleganckich przekłuć. 

Niedoszła projektantka, kocia mama. Lubi relaks z kadzidełkiem i dobrą herbatą w ręce.

Ala przekłuwa na Szpitalnej 20.

Klaudia w piercingu najbardziej lubi różnorodność kompozycji. Gustuje w biżuterii srebrnej z kamieniami i kryształami, bo uwielbia, gdy się błyszczy
Prywatnie interesuje się sztuką wizualną, projektową i szeroko rozumianą kulturą.

W czasie wolnym kocha tworzyć i poznawać sztukę, lub czytać w towarzystwie ukochanej kotki.

Klaudia przekłuwa na Szpitalnej 20.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak dbać o przekłute miejsce?

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów; telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz.

Jakie są ogólne zasady dbania o przekłucie?

Przekłute miejsce przemywaj 2-3 razy dziennie, najlepiej roztworem WODY morskiej lub SOLI fizjologicznej, dokładnie usuwając wydzielinę wydobywającą się z kanały przekłucia. Do pielęgnacji przekłuć w jamie ustnej zalecany jest płyn Dentosept, rozcieńczony według instrukcji na opakowaniu.

Jak zachować codzienną higienę przekłutego miejsca?

Do przemywania przekłutych miejsc NIE WOLNO UŻYWAĆ: spirytusu salicylowego, wody utlenionej ani gencjany. Nie stosuj również na te miejsca żadnych kosmetyków ani perfum. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów: telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz.

Czy mogę używać czegoś oprócz soli fizjologicznej/wody morskiej?

Srebro koloidalne.

Czy po przekłuciu mogę ćwiczyć?

Podczas gojenia, unikaj wszelkich aktywności, które mogą doprowadzić do przemieszczenia lub naderwania się kolczyka, czyli np. Po przekłuciu pępka zrezygnuj na dłuższy czas z wykonywania brzuszków oraz ubrań i pasków z dużą klamrą i biżuterii, które mogą uciskać lub zahaczyć o kolczyk i/lub podrażnić miejsce przekłucia

Czy mogę się kąpać i opalać?

Przez około 2 miesiące, a najlepiej do całkowitego wygojenia unikaj sauny, jacuzzi, kąpieli w basenie, jeziorach i morzach. Na czas gojenia wybierz prysznic zamiast długich kąpieli. Zrezygnuj również z opalania na słońcu i solarium.

Czy muszę mieć specjalną dietę?

Odpowiednia dieta niekoniecznie, ale odpowiednie nawodnienie organizmu i suplementacja ma znaczenie.

 

Jeśli organizm jest zdrowy to ciało się regeneruje, a przekłucie się szybciej goi. Jeśli zaś mu brakuje jakiś witamin to może mieć z tym problem. Przed wizytą nie pal papierosów i ogranicz alkohol. Po przekłuciu też prze miesiąc ogranicz używki i nabiał.

Ile trwa gojenie się przekłuć?

Pamiętaj, że czas gojenia większości przekłuć to 8-12 tygodni, z wyjątkiem: smiley, język, septum - ich czas gojenia wynosi 6-8 tygodni.

Czy mogę wyciągnąć kolczyk?

Przez cały okres gojenia nie wyciągaj kolczyka z kanału przekłucia!

Co z wymianą kolczyka po okresie gojenia?

Do większości przekłuć wykonanych w naszym studiu ( za wyjątkiem standardowych przekłuć płatka ucha) wliczony jest koszt wymiany biżuterii na krótszą*. *biżuteria złota, kolorowa, z kryształkami lub w innym kształcie jest dodatkowo płatna, tak samo jak dokupienie kulki.

Cennik

W cenę przekłucia wliczony jest wysokiej jakości tytanowy kolczyk, który nie uczula. Dla większości przekłuć w naszym studiu wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia.

LOBE/PŁATEK UCHA
90 zł
NAKRĘTKI DO DERMALI
40 - 90 zł
HELIX, FLAT, FORWARD HELIX, INDUSTRIAL, CONCH, DAITH, ROOK, TRAGUS, ANTI-TRAGUS, SNUG
130 zł
BREW, BRIDGE
130 zł
LABRETY, CLUSTERY
od 65 zł
LABRET/WARGA, VERTICAL LABRET, MONROE/MEDUSA, JĘZYK, SMILEY
130 zł
NOSTRIL, SEPTUM
130 zł
CLICERY/RINGI
40 - 90 zł
PĘPEK
130 zł
SUTEK
130 zł
PRZEKŁUCIA INTYMNE
260 - 460 ZŁ
KONSULTACJA KOLCZYKA WYKONANEGO W INNYM STUDIU
50 zł
TUNEL
160 zł
KONSULTACJA/WYMIANA KOLCZYKA WYKONYWANEGO U NAS
0 zł
MICRODERMAL/SURFACE BAR
160 zł
DOKUPIENIE KULECZKI
20 - 40 zł
KOLCZYK ZŁOTY/CZARNY TYTAN
30-50 zł
USUNIĘCIE MICRODERMALA/SURFACE BAR
60 zł
TOOTH GEMS 1 KRYSZTAŁEK
100 zł
TOOTH GEMS 3 KRYSZTAŁKI
200 zł
TOOTH GEMS 2 KRYSZTAŁKI
150 zł
TOOTH GEMS 4 KRYSZTAŁKI
250 zł