PIERCING Nasi piercerzy zapewnią, że każdy Twój kolczyk oprócz tego, że będzie ozdobą będzie również bezpieczny dla Twojego ciała. Każde przekłucie wykonujemy za pomocą jednorazowych igieł i sterylnych narzędzi. Używamy najwyższej jakości biżuterii i zapewniamy jej duży wybór. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultację, a po poinstruujemy Cię jak dbać o przekłute miejsce.

Najlepsi piercerzy, bezpieczeństwo, najpiękniejsza biżuteria. Tego możesz się spodziewać podczas wizyty w naszym studiu.

Piercing wykonujemy wyłącznie w studio na ul. Szpitalnej
Kult Tattoo umów się na wizytę
Start / Piercing

Nasze zasady

Nie przekłuwamy osób niepełnoletnich.

Nie przekłuwamy osób będących pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Pamiętaj, że gojenie jest procesem, który zajmuje kilka tygodni. Aby przebiegało prawidłowo, stosuj się do zaleceń, które otrzymasz po wykonaniu przekłucia.

Nie wykonujemy przekłuć z kolczykiem przyniesionym przez klienta.

Nie przekłuwamy dzieci poniżej 10. roku życia.

Wszystkie materiały wykorzystywane przez nas są jednorazowe i sterylne.

Twoje zdrowie jest bardzo ważne w procesie gojenia. Jeżeli jesteś chory lub przeziębiony, lepiej przełożyć wizytę na inny termin.

Sutki przekuwamy osobom od 18. roku życia i za okazaniem dowodu osobistego.

nasz team

Ala lubi mocną biżuterię; srebro, minerały i kryształy. Lubi odważne i ciekawe pomysły, ale nie stroni i od minimalistycznych i eleganckich przekłuć. 

Niedoszła projektantka, kocia mama. Lubi relaks z kadzidełkiem i dobrą herbatą w ręce.

Gosia najbardziej gustuje w delikatnych kompozycjach a jednocześnie niestandardowych wyborach. Miłośniczka złotej biżuterii. 

Muzykalna, rozśpiewana i zazwyczaj radosna. Kocha psy i duże miasta. Wolny czas lubi spędzać na długich spacerach i rozmowach. 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak dbać o przekłute miejsce?

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów; telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz.

Jakie są ogólne zasady dbania o przekłucie?

Przekłute miejsce przemywaj 2-3 razy dziennie, najlepiej roztworem WODY morskiej lub SOLI fizjologicznej, dokładnie usuwając wydzielinę wydobywającą się z kanały przekłucia. Do pielęgnacji przekłuć w jamie ustnej zalecany jest płyn Dentosept, rozcieńczony według instrukcji na opakowaniu.

Jak zachować codzienną higienę przekłutego miejsca?

Do przemywania przekłutych miejsc NIE WOLNO UŻYWAĆ: spirytusu salicylowego, wody utlenionej ani gencjany. Nie stosuj również na te miejsca żadnych kosmetyków ani perfum. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów: telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz.

Czy mogę używać czegoś oprócz soli fizjologicznej/wody morskiej?

Srebro koloidalne.

Czy po przekłuciu mogę ćwiczyć?

Podczas gojenia, unikaj wszelkich aktywności, które mogą doprowadzić do przemieszczenia lub naderwania się kolczyka, czyli np. Po przekłuciu pępka zrezygnuj na dłuższy czas z wykonywania brzuszków oraz ubrań i pasków z dużą klamrą i biżuterii, które mogą uciskać lub zahaczyć o kolczyk i/lub podrażnić miejsce przekłucia

Czy mogę się kąpać i opalać?

Unikaj sauny, kąpieli w basenie, jeziorach i morzach, a na czas gojenia wybierz prysznic zamiast długich kąpieli. Zrezygnuj również z opalania na słońcu i solarium.

Czy muszę mieć specjalną dietę?

Odpowiednia dieta niekoniecznie, ale odpowiednie nawodnienie organizmu i suplementacja ma znaczenie.

 

Jeśli organizm jest zdrowy to ciało się regeneruje, a przekłucie się szybciej goi. Jeśli zaś mu brakuje jakiś witamin to może mieć z tym problem. Przed wizytą nie pal papierosów i ogranicz alkohol. Po przekłuciu też prze miesiąc ogranicz używki i nabiał.

Ile trwa gojenie się przekłuć?

Pamiętaj, że czas gojenia większości przekłuć to 8-12 tygodni, z wyjątkiem: smiley, język, septum - ich czas gojenia wynosi 6-8 tygodni.

Czy mogę wyciągnąć kolczyk?

Przez cały okres gojenia nie wyciągaj kolczyka z kanału przekłucia!

Co z wymianą kolczyka po okresie gojenia?

Do większości przekłuć wykonanych w naszym studiu ( za wyjątkiem standardowych przekłuć płatka ucha) wliczony jest koszt wymiany biżuterii na krótszą*. *biżuteria złota, kolorowa, z kryształkami lub w innym kształcie jest dodatkowo płatna, tak samo jak dokupienie kulki.

Cennik

W cenę przekłucia wliczony jest wysokiej jakości tytanowy kolczyk, który nie uczula. Dla większości przekłuć w naszym studiu wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia.

LOBE/PŁATEK UCHA
80 zł
NAKRĘTKI DO DERMALI
30 - 80 zł
HELIX, FLAT, FORWARD HELIX, INDUSTRIAL, CONCH, DAITH, ROOK, TRAGUS, ANTI-TRAGUS, SNUG
120 zł
KOLCZYK PĘPEK
30 - 50 zł
BREW, BRIDGE
120 zł
LABRETY, CLUSTERY
od 55 zł
LABRET/WARGA, VERTICAL LABRET, MONROE/MEDUSA, JĘZYK, SMILEY
120 zł
OPALE
od 35 zł
NOSTRIL, SEPTUM
120 zł
CLICERY/RINGI
30 - 80 zł
PĘPEK
120 zł
NAKŁADKA POD REZONANS
5 zł
SUTEK
120 zł
PRZEKŁUCIA INTYMNE
150 - 400 ZŁ
KONSULTACJA KOLCZYKA WYKONANEGO W INNYM STUDIU
50 zł
TUNEL
150 zł
KONSULTACJA/WYMIANA KOLCZYKA WYKONYWANEGO U NAS
0 zł
MICRODERMAL/SURFACE BAR
150 zł
DOKUPIENIE KULECZKI
10 - 30 zł
KOLCZYK ZŁOTY/CZARNY TYTAN
20-40 zł
USUNIĘCIE MICRODERMALA/SURFACE BAR
50 zł