PIERCING


Przed przyjściem do nas zapoznaj się z obowiązującymi zasadami:

 • Koszt przekłuć:

  Lobe/płatek ucha – 80 zł

  Helix – 120 zł

  Flat – 120 zł

  Forward helix – 120 zł

  Industrial – 120 zł

  Conch – 120 zł

  Daith – 120 zł

  Rook – 120 zł

  Anti Tragus – 120 zł

  Tragus – 120 zł

  Snug – 120 zł

  Bridge – 120 zł

  Brew – 120 zł

  Labret/wagra – 120 zł

  Vertical labret – 120 zł

  Monroe/medusa – 120 zł

  Język – 120 zł

  Smiley – 120 zł

  Nostril – 120 zł

  Septum – 120 zł

  Pępek – 120 zł

  Sutek – 120 zł

  Tunel – 150 zł

  Microdermal – 150 zł

  Surface bar – 150 zł

   

  W cenę wliczony jest wysokiej jakości tytanowy kolczyk, który nie uczula. Do większości przekłuć w naszym studiu wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia.

  Czas na wymianę to 12 miesięcy.

  Koszt kolczyków:

  Złoty/czarny tytan – 20-40 zł

  Nakrętki do dermali – od 30 zł

  Pępek – 50 zł

  Labrety/Clustery – od 55 zł

  Opale – od 35 zł

  Clicery/Ringi – 30 zł

  Nakładka pod rezonans – 5 zł

  Vouchery – kwota dowolna

  Konsultacja kolczyka wykonanego w innym studiu – 50 zł

  Konsultacja/wymiana kolczyka wykonywanego u nas  – 0 zł

  Dokupienie kuleczki – 10 zł

  Usunięcie microdermala – 50 zł

  Usunięcie surface bar – 50 zł

  W cenę wliczony jest wysokiej jakości kolczyk tytanowy, który nie uczula. Do większości przekłuć wykonanych w naszym studiu wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia.

  Pamiętaj że na wymianę kolczyka trzeba się umówić, chcemy mieć pewność że Twój wymarzony kolczyk będzie aktualnie dostępny w naszym studiu .

 • 1. Pamiętaj, aby utrzymać ogólną higienę przekłutego miejsca tzn. regularnie przemywaj, dotykaj jedynie czystymi rękoma sprawdzając, czy kulki są dobrze dokręcone. Nie pozwalaj innym osobom dotykać przekłutego miejsca.

  2. Przekłute miejsce przemywaj 2-3 razy dziennie, najlepiej roztworem z soli fizjologicznej lub soli morskiej, dokładnie usuwając wydzielinę wydobywającą się z kanału przekłucia. Do pielęgnacji przekłuć w jamie ustnej zalecany jest płyn Dentosept, rozcieńczony według wskazań na etykiecie.

  3. Do przemywania przekłutych miejsc nie wolno używać spirytusu, wody utlenionej ani gencjany. Nie stosuj również na te miejsca żadnych kosmetyków ani perfum.

  4. Podczas gojenia, unikaj wszelkich aktywności, które mogą doprowadzić do przemieszczenia lub naderwania się kolczyka, czyli np. po przekłuciu pępka zrezygnuj na dłuższy czas z wykonywania brzuszków oraz ubrań i pasków z dużą klamrą (pępek) i biżuterii, które mogą uciskać lub zahaczyć o kolczyk i miejsce przekłucia.

  5. Unikaj sauny, kąpieli w basenach, jeziorach i morzach, a na czas gojenia wybierz prysznic zamiast długich kąpieli. Zrezygnuj również z opalania na słońcu i solarium.

  6. Podczas gojenia, zadbaj o zdrowy styl życia, odżywiaj się zdrowo, zrezygnuj z używek takich jak alkohol czy papierosy.

  7. Pamiętaj, że czas gojenia większości przekłuć to 8-12 tygodni, za wyjątkiem: smiley, język, septum (czas gojenia tych przekłuć to około 4-6 tygodni).

  8. Przez cały okres gojenia nie wyciągaj kolczyka z kanału przekłucia.

  9. Do większości przekłuć wykonanych w naszym studiu (za wyjątkiem standardowych przekłuć płatka ucha) wliczony jest koszt wymiany biżuterii na krótszą. Na tę wizytę też musisz się umówić.

  10. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać.

  11. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów; telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz

MOJE PRACE

SOCIAL MEDIA:

KONTAKT

Kult vol. 2/”Jubilat”
tel. 12 259 25 50/502 045 009
Kult Szpitalna tel. 12 422 05 36
@: kultkrk@gmail.com

PARTNER:

 

WSPARCIE

PolandEnglish