Kult Tattoo

PIERCING

Start / Piercing
 

Nasze piercerki zapewnią, że każdy Twój kolczyk oprócz tego, że będzie ozdobą będzie również bezpieczny dla Twojego ciała. Każde przekłucie wykonujemy za pomocą jednorazowych igieł i sterylnych narzędzi. Używamy najwyższej jakości biżuterii i zapewniamy jej duży wybór. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultację, a po poinstruujemy Cię jak dbać o przekłute miejsce. Najlepsi piercerzy, bezpieczeństwo, najpiękniejsza biżuteria. Tego możesz się spodziewać podczas wizyty w naszym studiu. 

Piercing wykonujemy w studio na ul. Karmelickiej 9

Nasze zasady

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, to zawsze musi być z Toba rodzic.

Sutki, dermale, piercing intymny przekuwamy osobom od 18 roku życia i za okazaniem dowodu osobistego.

Osobom do 16 roku życia przekłuwamy wyłącznie płatki ucha.

Nie przekłuwamy osób będących pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Nie wykonujemy przekłuć z kolczykiem przyniesionym przez klienta.

Wszystkie materiały wykorzystywane przez nas są jednorazowe i sterylne.

Pamiętaj, że gojenie jest procesem, który zajmuje kilka tygodni. Aby przebiegało prawidłowo, stosuj się do zaleceń, które otrzymasz po wykonaniu przekłucia. W ciągu 30 dni od przekłucia, możesz zareklamować u nas swój piercing, po uprzedniej konsultacji- krzywo zrobione przekłucia poprawimy, oczywiście za darmo!

Twoje zdrowie jest bardzo ważne w procesie gojenia. Jeżeli jesteś chory lub przeziębiony, lepiej przełożyć wizytę na inny termin.

piercing

nasz team

Gosia najbardziej gustuje w delikatnych kompozycjach a jednocześnie niestandardowych wyborach. Miłośniczka złotej biżuterii.

Muzykalna, rozśpiewana i zazwyczaj radosna. Kocha psy i duże miasta. Wolny czas lubi spędzać na długich spacerach i rozmowach.

 

Dagna to kosmetolożka z wykształcenia, zawodowo sprzedawczyni i kierowniczka oraz piercerka z ogromnej pasji i stale rosnącego doświadczenia. 

Zawsze z uśmiechem chętnie wykona dla Was kompozycje, już z użyciem podstawowych kolczyków, dostosowując się do wyjątkowej anatomii każdego z Was. Dajcie jej wolną rękę, a wtedy zaskoczy Was ciekawymi propozycjami z wykorzystaniem możliwości kolorystycznych anodyzacji.

U niej znajdziecie bezpieczną przestrzeń, w której będziecie mogli czuć się swobodnie. Przygotujcie się na wnikliwy wykład na temat pielęgnacji.

 

Agata jest dyplomowanym kreatorem wizerunku i stylistą. Wszystko zaczęło się od wielkiej pasji do projektowania odzieży. Agata ma już na swoim koncie kolekcję „mocno artystycznych” ubrań, utworzoną tylko w jednym kolorze, za to z różnorodnych tkanin. Jej znak rozpoznawczy to kolor czarny, który ubóstwia. Ceni też ekstrawagancję i indywidualizm w modzie oraz wyglądzie zewnętrznym.

Piercing jest dla niej ozdobą, którą w każdej chwili można zmodyfikować. Złota biżuteria to dla niej zdecydowanie numer jeden, ale coraz bardziej zachwyca Agatę połączenie złota ze srebrem. Uważa, że piercing i tatuaże są jak ” pszczoły”, bez nich świat zginie.

 

Jak dbać o przekłute miejsce?

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie. Nie bój się zapytać. Prosimy o wcześniejsze umawianie się zarówno na przekłucia jak i na wymianę kolczyka. Chcielibyśmy poświęcić Ci maksymalnie dużo uwagi i czasu. Możesz umówić się na kilka sposobów; telefonicznie, mailowo lub rezerwując wizytę przez nasz kalendarz.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

Czy po przekłuciu mogę ćwiczyć?

Podczas gojenia, unikaj wszelkich aktywności, które mogą doprowadzić do przemieszczenia lub naderwania się kolczyka, czyli np. Po przekłuciu pępka zrezygnuj na dłuższy czas z wykonywania brzuszków oraz ubrań i pasków z dużą klamrą i biżuterii, które mogą uciskać lub zahaczyć o kolczyk i/lub podrażnić miejsce przekłucia

CZY MOGĘ SIĘ KĄPAĆ I OPALAĆ?

Przez około 2 miesiące, a najlepiej do całkowitego wygojenia unikaj sauny, jacuzzi, kąpieli w basenie, jeziorach i morzach. Na czas gojenia wybierz prysznic zamiast długich kąpieli. Zrezygnuj również z opalania na słońcu i solarium.

ILE TRWA GOJENIE PRZEKŁUĆ?

Pamiętaj, że czas gojenia większości przekłuć to  minimum 12 tygodni, z wyjątkiem: smiley oraz język - ich czas gojenia wynosi około 6-8 tygodni.

Czy muszę mieć specjalną dietę?

Odpowiednia dieta niekoniecznie, ale odpowiednie nawodnienie organizmu i suplementacja ma znaczenie.

 

Jeśli organizm jest zdrowy to ciało się regeneruje, a przekłucie się szybciej goi. Jeśli zaś mu brakuje jakiś witamin to może mieć z tym problem. Przed wizytą nie pal papierosów i ogranicz alkohol. Po przekłuciu też prze miesiąc ogranicz używki i nabiał.

Czy mogę wyciągnąć kolczyk?

Przez cały okres gojenia nie wyciągaj kolczyka z kanału przekłucia!

Co z wymianą kolczyka po okresie gojenia?

Do większości przekłuć wykonanych w naszym studiu ( za wyjątkiem standardowych przekłuć płatka ucha) wliczony jest koszt wymiany biżuterii na krótszą*. *biżuteria złota, kolorowa, z kryształkami lub w innym kształcie jest dodatkowo płatna, tak samo jak dokupienie kulki.

Cennik

W cenę przekłucia wliczony jest wysokiej jakości tytanowy kolczyk, który nie uczula. Dla większości przekłuć w naszym studiu wliczony jest koszt wymiany biżuterii po zakończonym procesie gojenia.

LOBE/PŁATEK UCHA *anodyzacja na dowolny kolor w cenie
140 zł
NAVEL, REVERSE NAVEL / PĘPEK
140 zł
LOBES/2 x PŁATEK *anodyzacja na dowolny kolor w cenie
250 zł
SEPTUM
150 zł
LOBES/3 x PŁATEK *anodyzacja na dowolny kolor w cenie
380 zł
NOSTRIL, HIGH NOSTRIL, ASHLEY, SMILEY, JESTRUM, MADONNA/MONROE, LABRET, VERTICAL LABRET, SIDE LABRET, MEDUSA
140 zł
BINDI (MICRODERMAL)
180 zł
MANTIS, DAHLIA
260 zł
SNUG, ROOK, FAUX ROOK, TRANSVERSE LOBE, HELIX, FORWARD HELIX, VERTICAL HELIX, TRAUGUS, ANTI TRAUGUS, CONCH, FLAT, DAITH
140 zł
VENOM
300 zł
JĘZYK
150 zł
RAGNAR, ORBITAL, INDUSTRIAL, VERTICAL INDUSTRIAL/CAGE
150 zł
NAKRĘTKI DO DERMALI
40 - 90 zł
HELIX, FLAT, FORWARD HELIX, CONCH, DAITH, ROOK, FAUX ROOK, TRAGUS, ANTI-TRAGUS, SNUG, TRANSVERSE LOBE
140 zł
BREW, BRIDGE
140 zł
LABRETY, CLUSTERY
od 20 - 200 zł
CLICKERY/RINGI
40 - 150 zł
SUTEK / SUTEK x 2
160 - 320 zł
PRZEKŁUCIA INTYMNE
260 - 460 ZŁ
KONSULTACJA KOLCZYKA WYKONANEGO W INNYM STUDIU
50 zł
TUNEL
200 zł
KONSULTACJA/WYMIANA KOLCZYKA WYKONYWANEGO U NAS
20 zł
MICRODERMAL/SURFACE BAR
160 zł
DOKUPIENIE KULECZKI
10 - 40 zł
KOLCZYK ZŁOTY TYTAN
30-50 zł
USUNIĘCIE MICRODERMALA/SURFACE BAR
60 zł
TOOTH GEMS 1 KRYSZTAŁEK
100 zł
TOOTH GEMS 3 KRYSZTAŁKI
200 zł
TOOTH GEMS 2 KRYSZTAŁKI
150 zł
TOOTH GEMS 4 KRYSZTAŁKI
250 zł