Start / Blog / Levi’s, Newonce i my – „Bolesne Poranki Summer Tour”.
levi's

Levi’s, Newonce i my – „Bolesne Poranki Summer Tour”.

W piątek 6 sierpnia w krakowskim Hype Parku odbyły się małe kultowe warsztaty. Kasia i Julka odkrywały tajniki powstawania projektów tatuaży. Wykonane grafiki lądowaly w Print Barze, a potem na koszulkach i kurtkach Levis’a.

Levi’s w akcji: kupuj z głową

Buy Better Wear Longer to kampania mająca na celu promowanie świadomych i odpowiedzialnych zakupów, czyli jakość, a nie ilość

W cieniu tej idei podjęliśmy współpracę z Levi’sem. Marka ta mocno stawia na customizację swoich produktów; po pierwsze, żeby przedłużyć ich żywotność, po drugie, by nadać im drugie życie zachęcając do kupowania rzeczy vintage. Marka Levi’s poprzez wprowadzanie nieszablonowych rozwiązań dotyczących zmniejszenia negatywnego wpływu na klimat, mniejszego zużycia wody, inwestowania w materiały i technologie takie jak Cottonized Hemp i Organic Cotton czy skalowania procesów Water<Less®, chce zredukować zużycie zasobów naturalnych. I uczynić przemysł odzieżowy przyjaźniejszym dla naszej planety.

Na piątkowych warsztatach można było wydrukować autorskie kultowe i nie tylko, wzory na t-shirt’ach i kurtkach Levi’sa. Dodatkowo, jeśli komuś w duszy zagrało, mógł swoje ciuchy pomalować lub przeszyć.

levi's

KASIA ZAGÓRSKA

levi's

JULKA SZKLARSKA

levi's

PROJEKT JULKI

levi's

PROJEKTY KASI

Kult na antenie Newonce Radio.

Przy okazji całego weekendowego eventu, Maciek – menago studia w Jubilacie, miał sposobność, by w specjalnej porannej audycji Newonce, pogadać z Ras’em i Kędziorem. Opowiedział o tatuatorskim świecie i nowych tendencjach występujących w branży. O tym, jak pandemia i jej skutki wpłynęły na pracę studia i samych artystów. O tym, co warto wiedzieć przed przyjściem na dziarkę.

.

levi's

RAS, KĘDZIOR I MACIEK

levi's

KOSZULKA Z PROJEKTEM KASI

Piątkowa impreza skończyła się setem Eltrona i Meg.

Kto dotarł na nasze warsztaty, ten pomyka teraz w ciuchach Levis’a z autorskimi projektami kultowych tatuażystek.