Start / Blog / Kosmiczne skarpety Smutka
skarpety

Kosmiczne skarpety Smutka

Nie od dziś wiadomo, że nasi tatuatorzy lubią nie tylko tatuaże. Lubią również skarpety, zwłaszcza te zaprojektowane przez siebie.

Skarpety rakieta- autor Jacek zwany Smutkiem

To już druga edycja kultowych skarpet, pierwsza przypadła w udziale Adrianowi i powstała na Boże Narodzenie zeszłego, 2020 roku. Tym razem za projekt odpowiedzialny był Jacek i to jemu podziękujcie, bo skarpety wyszły rakieta! Rakieta to też motyw przewodni projektu, znajdziecie ją na podbiciu stopy.

Kosmiczne skarpety możecie kupić w naszych obu recepcjach i oczywiście, w sklepie on-line.

skarpety

Ubrania projektowane przez tatuatorów

Nie jest żadną nowością, że tatuatorzy to ludzie utalentowani plastycznie, no przecież tak być musi, przynajmniej w Kulcie tak jest. Tatuaż jest na całe życie, więc… Ok, rysować potrafią, to już ustaliliśmy 😉

Nic więc dziwnego, że producenci ubrań chętnie z współpracują z artystami tatuażu. Powstają w ten sposób całe kolekcje, tak jak nasza kultowa dla Mr.Gugu&Miss.Go, równie słynna kolekcja dla MEDICINE, czy ciuchy Ink4you.

skarpety

Tomek Florek

skarpety

Kasia Zagórska

Patrycja Pająk

skarpety

Adrian Wietecha

Gadżety z tatuatorskim rytem

Kto nie lubi gadżetów? Tatuatorzy na pewno tak! Dlatego, gdy jest szansa stworzyć coś fajnego – to chcemy! Worki na buty, deski snowboardowe, deskorolki. Projektujemy, malujemy, rzeźbimy.

W planie mamy już kilka nowych sztosowych projektów, którymi jeszcze nie możemy się pochwalić, ale wierzcie nam, już wkrótce. Żadnych wyzwań się nie boimy. Jeśli tylko zwracające się do nas marki potrafią nas zainteresować swoimi koncepcjami, łapiemy za długopisy, ołówki, tablety i tworzymy.

To dobry moment na zaproszenie do współpracy. Reprezentujesz jakaś markę? Masz pomysł na wspólne działania? Dawaj! Nie gryziemy. Pisz na maila kultowego: kultkrk@gmail.com. Może coś z tego będzie 😉