Start / Blog / Bądź bezpieczny w studiu tatuażu
bądź

Bądź bezpieczny w studiu tatuażu

Pisaliśmy już o tym, jak dbać o przekłute miejsce. Marcin – jeden z kultowych tatuatorów opowiadał, co zrobić, by się dobrze przygotować się do sesji tattoo. Było też o covidowych procedurach sanitarnych. Dużo tego było i zdajemy sobie sprawę, pandemia czy nie, można się pogubić. Dlatego dziś, podsumujemy i wybierzemy dla Was najważniejsze rzeczy. Taki mały przewodnik po studiu tatuażu w dobie pandemii i nie tylko.

Bądź w kontakcie. Pisz, dzwoń!

W studio mogą przebywać wyłącznie umówieni klienci. Termin możesz zarezerwować:

  • mailowo kultkrk@gmail.com
  • przez Messenger
  • telefonicznie pod numerami 502-045-009/Jubilat/ oraz 518-191-251/Szpitalna/

Bądź zdrów!

Na wizytę zapraszamy wyłącznie osoby zdrowe, czyli takie, u których NIE występują objawy wskazujące na zakażenie wirusem COVID-19 (duszność, kaszel, podwyższona temperatura ciała, katar i ból głowy). Osoby, które NIE są w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, NIE zamieszkują z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie. Jeśli masz jakiekolwiek niepokojące objawy skontaktuj się z nami przed sesją.

W podróż po piękny tatuaż wyrusz punktualnie i w pojedynkę

Tu znowu będzie o pandemii, bo przez nią właśnie w naszym studio w Jubilacie może jednocześnie przebywać 13 klientów, a na ul. Szpitalnej – 15. Dlatego prosimy, grupę wsparcia zostaw w domu. Ty, pozostała co najmniej dziesiątka i nasza ekipa w jednym miejscu to już spore zgromadzenie.

Postaraj się też o punktualność. Tłok w poczekalniach jest teraz wysoce niewskazany. Ani za wcześnie, ani za późno. Na umówioną godzinę – będzie idealnie 😉

Bądź i tyle. Zostaw wszystko w naszych rękach.

Zaufaj tatuatorowi w przygotowaniu projektu, odbijaniu kalki i dziaraniu. Wie, co robi! Nie dotykaj niczego bez jego zgody. Mamy na myśli sterylne sprzęty, Twoją kalkę lub świeżą dziarę. Nie pomagaj, poradzimy sobie. Twoim zadaniem jest jedynie spróbować się zrelaksować podczas sesji. Chcesz wody? Napoimy. Głodny? Przerwa na posiłek podczas dłuższej sesji też jest przewidziana.

bądź

Nie tul, po wszystkim...

Wiemy, że nasze tatuatorki są piękne, a tatuatorzy przystojni, ale nie tul. Wiemy, że jesteś zachwycony swoim nowym tatuażem, ale prosimy przed i po tatuowaniu, zachowaj dystans od swojego tatuatora minimum 1,5 metra. Na „przytulańce” przyjdzie pora jak się wszyscy zaszczepimy.

I na koniec: pamiętaj o maseczce. Studio tatuażu to pomieszczenie zamknięte 😉