Start / Blog / Kult Tattoo: podsumowanie roku
nowe

Kult Tattoo: podsumowanie roku

Nowe w Kulcie. Za nami drugi rok pandemii. Czas pełen zaskakujących zwrotów akcji, nowych twarzy w studio, ciekawych kooperacji i tysięcy nowych autorskich projektów tatuaży.

Nowe twarze

Zaczniemy od tego co w Kulcie najważniejsze, czyli od ludzi. Ten rok wygenerował spore zmiany i ruchy w obie strony.

Do naszego teamu dołączyli zdolni, młodzi i pełni zapału uczniowie ElizaKapitan. Czy musimy mówić, że świetnie sobie radzą a ich booking delikatnie mówiąc: zadawala😉? Więcej o nich w poście TU.

nowe

ELIZA

nowe

MATEUSZ

Mamy też kilku piekielnie zdolnych i doświadczonych tatuatorów: team Szpitalna zasiliły Magda, Nina i Tekla, o których więcej również przeczytacie w poście o nowych twarzach.

Z kultowego gniazdka odlecieli, w pełni gotowi do samodzielnego lotu: Kaja, Tomek i Kuba. Trzymamy kciuki za ich dalsze poczynania. Mamy nadzieję, że w samodzielnym dziaraniu przyda im się wszystko to, czego się u nas nauczyli.

TEKLA

nowe

MAGDA

nowe

NINA

Kolaboracje i projekty

Powstała kultowa kolekcja bluz, t-shirtów i dresów we współpracy z marką MrGugu&MissGo. Projektowali Adela, Kaja, Kasia, Patrycja, Julka, Mania, Tomek i Adrian. Ich projekty rozeszły się jak świeże bułeczki,.Dlatego dziś możecie je zobaczyć już tylko na Instagramach artystów.

Tatuażyści dla Afryki, to akcja budowania szkoły dla dzieciaków, w którą zaangażowała się naprawdę spora grupa artystów z całej Polski. Kultowi tatuatorzy podjęli wyzwanie przygotowania tablic edukacyjnych dla szczęśliwie powstałej szkoły. Rysowali Patka, Angelika, Mania, Jacek, Dawid i Kacper. Więcej o akcji w marcowym poście.

ADELA

ADRIAN

Butelka dla MIZU zaprojektowana przez Kacpra, była projektem z przesłaniem: bye bye plastic. Promowaliśmy i zachęcaliśmy do używania butelek na wodę wielokrotnego użytku.

Dla wschodzącej gwiazdy skateboardingu kastomizowaliśmy oryginalne wrotki Impala. My, a dokładnie Nina 😉 A dla zaprzyjaźnionego TIGER’a wystawiliśmy do bitwy naszą armatę- Kasię Zagórczi Zagórską. Swoim talentem w projektowaniu projektów, podzieliliśmy się na warsztatach zorganizowanych przez Levi’sa. Ten event z kolei, był częścią kampanii Buy Better Wear Longer.

A ponieważ, lubimy się angażować, to i w tym roku nie odmówiliśmy udziału w 2 edycji akcji DKMS’u.  I raz drugi uświadamialiśmy ludziom, że tatuaż nie jest przeszkodą w byciu dawcą. Bo nie jest 😉 Nasza kultowa „pieskowa” tatuatorka Julka, słynąca z portretów czteronożnych pupili wraz z Krakowskim Towarzystwem Opieki KTOZ wylicytowała całodzienną sesję tatuażu. Wciąż czekamy na szczęściarę, która ją kupiła 😉

nowe

IMPALA SKATE

nowe

JULKA impreza Levi'sa

KASIA impreza Levi'sa

Nowe kierunki

Otwarto bramy na świat, czyli pandemia na moment ustąpiła i ruszyły na powrót konwenty tatuatorskie. Zaliczyliśmy 3: Wrocław, Warszawę i Katowice.

A do Kultu zawitał nasz stary dobry znajomy Davee Blows. To jeden z pierwszych kultowych artystów tatuażu, by poopowiadać o swoich podróżach tych twórczych i tych prywatnych.

Jeśli już musimy jakoś podsumować ten rok to,  poza tym co powyżej, cieszymy się, że wszyscy zdrowi i z uśmiechem patrzymy w przyszłość 🙂