Start / Blog / Pomysł na prezenT
prezent

Pomysł na prezenT

Wydaje nam się, że wciąż mamy jeszcze sporo czasu. Zdążymy ze wszystkim. Z choinką, zakupami, myciem okien i prezentami. A chwilę potem jest 23 grudnia. A my? Zdziwieni.

 

Pomysł na prezent nr 1: vouchery na tatuaż i piercing

Generalnie, vouchery to dobry pomysł na prezent. Zwłaszcza, kiedy nie zbyt dobrze znamy gust obdarowywanej osoby. A już zwłaszcza w przypadku tak trwałej rzeczy jak tatuaż, ważne by kogoś uszczęśliwić, a nie odwrotnie. Dlatego voucher na dziarkę to prezent modny, z głową no i zawsze trafiony. 

W dodatku kultowe vouchery uważamy za wyjątkowe. Między innymi dlatego, że dają wybór pomiędzy 30 artystami o różnych stylach. Poza tym, zaprojektowaliśmy je tak, by wewnętrzne grafiki wykonane przez naszych tatuatorów można było sobie zostawić na pamiątkę. Oprawić w ramkę, przykleić na lodówce lub używać jako zakładki do książki. To zawsze, stworzone specjalnie na vouchery, autorskie projekty, w dodatku z podpisami artystów. W te Święta projektowali: Magda, Dagmara, Filip i Adrian. Fajna pamiątka po wizycie w studio Kult.

 

prezent

Dagmara Stefaniak

prezent

Adrian Wietecha

prezent

Filip PORT

prezent

Magda Terra Tattoo

Pomysł na prezent nr 2: kultowe skarpetki

Nasza kolekcja kultowych skarpetek liczy narzie dwa modele, ale kolejne już się projektują.

Skarpety to, żeby było śmieszniej czołówka w rankingu: „czego nie chcę pod choinkę”. No bo zwykłe skarpetki mogą być nudne, ale te nasze takie nie są. Współpracujemy z KABAK’iem, więc jakość naszych skarpet jest niezaprzeczalna. Ich wyjątkowość jednak tkwi oczywiście w projektach.

Nigdzie nie znajdziecie skarpetek z projektem Adriana czy Jacka, no chyba że w studio Kult. Kultowe skarpety odzwierciedlają style ich autorów. Turkusowa para ze smokiem od Adriana to super pomysł dla osób lubiących ferie barw i dzikie bestie. Uwaga zostały nam ostatnie pary!

Dla tych, którzy wolą minimalizm i podróże w kosmos, mamy Jackowe planety. Dostępne w rozmiarze małym i dużym.

prezent

Adrian Wietecha

Jacek Smutek

prezent

Co ważne, vouchery i skarpety dostępne są stacjonarnie w obu studiach oraz w naszym sklepie internetowym. W związku z, jak co roku, zwiększonym ruchu w naszym sklepie on-line, na wysyłkę trzeba teraz poczekać nawet do 7 dni. Dlatego, nie zostawiajcie zakupów świątecznych na ostatni moment. I o tym, jest właśnie ten post 🙂