Kult Tattoo

Jak umówić się na tatuaż

Start / Jak umówić się na tatuaż
 

W naszym studio znajdziesz doświadczonych specjalistów i doświadczone specjalistki, gotowych zapewnić Ci kompleksową obsługę od pomysłu na tatuaż po jego wykonanie i opiekę w trakcie procesu gojenia.

Od pierwszej myśli po ostatni detal – będziemy z Tobą na każdym etapie.

Czego będziemy od Ciebie potrzebować ?

Pomysł

Jeśli masz już pomysł na tatuaż – przedstaw nam go. Możesz przyjść do nas do studia, zadzwonić lub skontaktować się z nami przez mail, Messenger, Instagram lub WhatsApp. Jeśli nie masz pomysłu pooglądaj prace naszych artystek i artystów lubi wpadnij do nas na kawę, wspólnie na pewno coś wymyślimy.

Miejsce na ciele i wielkość

Zastanów się, w jakim miejscu na ciele i jakiej wielkości chcesz wykonać tatuaż. Nie każdy wzór nadaje się do wytatuowania w dowolnym miejscu i rozmiarze, ale bez problemu pomożemy Ci je dobrać.

Czarno - biały czy kolorowy?

Zastanów się, czy chcesz wykonać swój tatuaż w szarościach czy w kolorze.

To ważne ze względu na dobór tatuatora lub tatuatorki i planowany czas pracy.

Kto wykona twój tatuaż

Jeśli nie wiesz, kto z naszej ekipy może wykonać Twój tatuaż, pomożemy Ci dobrać odpowiednią osobę.
Możesz też obejrzeć nasze prace TUTAJ >>> http://kulttattoo.pl/tatuaze/ i przekonać się, czyj styl najbardziej przypadł Ci do gustu.

Termin

Zastanów się, kiedy chcesz wykonać tatuaż. W naszym studio niektóre tatuaże możemy wykonać dla Ciebie z dnia na dzień, ale na wykonanie niektórych wzorów będzie trzeba poczekać od tygodnia do miesiąca. 

Ile to będzie kosztowało?

Cena zależy od wielkości tatuażu, tego jak wzór jest skomplikowany i miejsca na ciele. Jeśli ustalimy wszystko, o czym pisaliśmy powyżej podamy Ci widełki cenowe za Twój przyszły tatuaż.

potwierdzenie terminu

Kiedy wyznaczymy już dla Ciebie termin, do jego potwierdzenia będzie potrzebna wpłata zadatku. Możesz wpłacić go u nas w studio lub przelewem. Dane do płatności znajdziesz TUTAJ jako zadatek możesz wykorzystać również voucher. Za wykonany tatuaż płacisz po sesji.

Jak dbać o tatuaż?

Po sesji dostaniesz od nas obszerne informacje na temat tego, jak dbać o tatuaż. Pamiętaj „my nie znikamy” – jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

czekamy na kontakt!