Kult Tattoo

Studio

Start / Studio


Kult Tattoo to profesjonalne studio tatuażu i piercingu w Krakowie z 20-letnim doświadczeniem. Jesteśmy najbardziej polecanym studiem w mieście. Realizujemy tatuaże w różnych stylach: realistycznym, minimalistycznym, old school, japońskim, graficznym, ilustratorskim, fineline, dotwork, sketch i innych. Nasze usługi to nie tylko tatuaże i piercing, to prawdziwe dzieła sztuki ciała stworzone przez doświadczone artystki i doświadczonych artystów. Dzięki dbałości o najwyższe standardy higieny, możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Skorzystaj z naszego doświadczenia i dołącz do rodziny zadowolonych klientów, ceniących wyjątkowość i jakość.

Kult tattoo, studio

Potrzebujemy pracy jak powietrza… Tę potrzebę łączymy ze 100% koncentracją i z zaangażowaniem w wielką przygodę, której rozdziały ilustrujemy nowymi tatuażami. Wszystko po to, aby zmieniać indywidualne życzenia w kreatywne i niepowtarzalne dzieła sztuki. Możesz do nas przyjść z gotowym pomysłem lub z bliżej nieokreślonym projektem. W obu sytuacjach na pewno się dogadamy.

Magazyn i festiwal

Kult Tattoo to przede wszystkim ludzie zakochani w sztuce tatuażu. Nasza chęć zarażania innych swoim entuzjazmem skłoniła nas do zaangażowania się w dwa potężne projekty: TATTOOFEST Magazyn – ogólnopolski miesięcznik o sztuce tatuażu, który wydawaliśmy przez 16 lat oraz międzynarodowy event – Tattoofest Convention

kultowi przyjaciele

Regularnie współpracujemy z innymi, którzy podzielają naszą pasję.

Łączymy ludzi z pasją

To motto projektu, w którym chcemy Wam przybliżyć ciekawe osobowości. Łączą ich dwie rzeczy, każdy jest mocno oddany swojej pasji i jednocześnie kocha tatuaże. Systematycznie będziemy przedstawiać Wam kolejne osoby, a może Ty chciałbyś się znaleźć pośród nich?
Napisz do nas: studio@kulttattoo.pl.