Start / Blog / Tiger Battle #2 z Kasią Zagórską ZAGÓRCZI
tiger

Tiger Battle #2 z Kasią Zagórską ZAGÓRCZI

Co ma wspólnego TIGER, tunning i tatuaż i czy Kasią boi się pająków? Zapraszamy do lektury.

Mistrzowski TIGER BATTLE to bitwa smaków TIGERA oraz walka między dwoma Tygrysami, czyli Mistrzami w swoich dziedzinach reprezentującymi różne światy, środowiska i zajawki.

Ekipa TIGER’a jeńców nie bierze

W pierwszej emisji, zaprosili do swojej bitwy znanego StreetArt’owego graficiarza Why-Duck’a i mistrza Parkoura Raka Raczkowskiego.

Tym razem Sebastian – Special Events & Video Content Producer, wykręcił kultowy numer i wyzwał NAS na pojedynek. Dodamy, Seba nie ma jeszcze żadnej dziary, ale obiecał, że to nadrobi!

Zespół Kult Tattoo do walki ze znanym mistrzem tunningu aut- Łukaszem Pająkiem, „wystawił”- Kasię Zagórską ZAGÓRCZI.

Mało kto zapewne wie, że Kasia poza władaniem maszynką, skrywa wiele innych talentów. To również utalentowana ilustratorka, malarka, projektantka i vj-ka, która ma na swoim koncie współpracę z min. Bass Astral, Gypsy An The Acid Queen czy So Flow.

Kasi zadaniem było nie tylko zmierzyć się z tunnigowym królem szos w „bitwie na słowa”, ale i stworzyć odjechane tygrysie tattoo. To drugie oczywiście się udało. A jak wypadła całość? Musicie ocenić sami, dlatego zapraszamy. Bitwa do zobaczenia m.in. na Kultowym YouTube:

Głosować można on-line do 30 kwietnia!

Zdjęcia i nagrywki odbyły się w naszym oldschoolowym studio w krakowskim Jubilacie i trwały prawie cały dzionek, dlatego jak nigdy potrzebowalismy energii. Ile przy tym poszło TIGER’ów? Nie do policzenia 😉

tiger

PAJĄK

ZAGÓRCZI

TIGER i tatuaże

To nie pierwsza przygoda ekipy TIGER z tatuażami. Poznajcie Miss Andrę, piękną pin-up and rertro styl girl. Dzięki akcji z energetykiem Andra jest teraz dumną właścicielką tygrysowego tatuażu, a autorem dzieła jest Konrad Brożek Rustnfast.

Chłopaki się widać mocno rozkręcają. Będziemy ich mieć na oku. A na Ciebie – SEBA, czekamy w kultowym studio 😉

MISS ANDRA