Start / Blog / Skate’owe projekty Kacpra
projekt

Skate’owe projekty Kacpra

Druga połowa lata okazała się dla naszych tatuatorów mocno pracowita. Działali nie tylko w studio z maszynkami, ale i po godzinach. Poniżej krótkie info o dwóch projektach i one same w postaci filmików. Tym razem, w akcji Kacper.

Projekt: Volcom Secret Jam.

Mała imprezka, tylko dla wtajemniczonych, dobyła się jakiś czas temu w krakowskim Street Parku. Poza nowiutkimi przeszkodami od Volcom’a, główną atrakcją były skate’owe dziary od Wade’a.

Jak pewnie wiecie, Kacper zanim zaczął tatuować, śmigał na deskorolce i to z dużym powodzeniem, że tak dodamy skromnie. Łatwo też zgadnąć, że jego skate’owe korzenie znalazły swoje odbicie w obecnej pracy. Wiele wzorów Wade’s zainspirowanych jest właśnie street’ową subkulturą deskorolkowców.

Mała zajawka z imprezy w FILMIKU.

It’s time to break up with plastic!

Kolejnemu projektowi, do którego nasz zaprzyjaźniony SUPERSKLEP zaprosił Kacpra, przyświecała wyższa idea. W ramach akcji „bye-bye plastic” (nasza nazwa wewnętrzna 😊) Kacper zaprojektował grafikę na butelkę, oczywiście nie plastikową.

W świecie wszechogarniającego nas plastiku, butelki wielokrotnego użytku to wspaniała alternatywa, dlatego dzięki współpracy SUPERSKLEPU, Mizu Life i kultowego Wade’a powstały wyjątkowe butelki na wodę ze stali nierdzewnej. Kacper swoją grafikę zaprojektował na bazie butelki Mizu M5 500 ml. Te cudeńka dostępne w wersji stalowej i białej, możecie zgarnąć w SUPERSKLEPIE.

W ramach kampanii promującej butelkę i całą akcję, powstał krótki film, który znajdziecie na naszym YouTube i bezpośrednio TUTAJ.

projekt

Maciek, Kacper i Mizu 😉