IDEALNY WZÓR?

PROFESJONALIZM + KREATYWNOŚĆ = SATYSFAKCJA

W TYM RÓWNANIU NIE MA NIEWIADOMYCH

KULT TATTOO FEST

 

NA MAPIE KRAKOWA OD 2001 ROKU

To, o czym myślisz – bez kompromisów i dróg na skróty, za to z gwarancją świetnego efektu. Właśnie tak pracujemy. Wszystko po to, aby zmieniać indywidualne życzenia w kreatywne i niepowtarzalne dzieła sztuki.

 

NASZ MIKROKOSMOS

Potrzebujemy pracy jak powietrza. To ona wprawia nas w przyjemną ekscytację. To wyjątkowe uczucie łączymy ze 100% koncentracją i zaangażowaniem w wielką przygodę, której rozdziały każdego dnia ilustrujemy nowymi tatuażami.

 

ZACHWYT ZAWSZE W CENIE

Na pewno zgodzisz się, że świetną jakość trzeba zapłacić… ale bez przesady. Wychodzimy dokładnie z tego samego założenia, dlatego zaproponujemy Ci rozsądną cenę, dzięki której zainwestujesz w naprawdę świetnie wykonany tatuaż.

 

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Mówiąc krótko: znamy się na tym, co robimy. Mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy odpowiedzialni, pokorni i cały czas się uczymy. Zawsze możesz na nas liczyć, ponieważ Twoja satysfakcja i uśmiech to największa przyjemność, która nas napędza każdego dnia.

 

KOMFORT(!)OWO

Wygodne kanapy, designerskie wnętrza, ergonomiczne stanowiska, klimatyzacja i ekscytująca atmosfera – a wszystko to we wnętrzach klimatycznej kamienicy.

Odwiedź nas już dziś – porozmawiajmy o Twoich pomysłach

POZNAJ BLIŻEJ NASZ TEAM

 

 

EnglishPoland