Start / Blog / Nowi kultowi
nowi kultowi

Nowi kultowi

Na przełomie kilku ostatnich miesięcy, wiele się u nas zmieniło. I tym razem, nie mamy na myśli pandemii. Zmieniło na dobre, bo dołączyli do nas „nowi kultowi”.

Nowi kultowi - rozdział pierwszy: Asia i Arczi

W drugiej połowie 2020 roku w drzwiach naszego studia stanęło dwoje adeptów sztuki tatuażu z jakże ważnym pytaniem: czy wszyscy zdrowi? Poważnie, pandemia już wtedy na dobre się zadomowiła i tak naprawdę nic nie było pewne. Nic, poza faktem, że Asia zwana Ovcą i Arczi zwanym Arczim, chcieli uczyć się w Kulcie. Jak zawsze w takiej sytuacji, procedurom stało się zadość. Pogadaliśmy, pooglądaliśmy ich doczesne dzieła i nowi kultowi dostali okres próbny. Są z nami do dziś. Arczie już dziara jako artysta tatuator, Asia jeszcze szlifuje swoje buddyjskie symbole i chyba im z nami dobrze. Asia zapisy robi sobie sama.  Booking do Arcziego – klasycznie przez recepcję 😉

nowi kultowi

Asia Ovca

nowi kultowi

Arczi

Nowi kultowi - rozdział drugi: Dżolinka

Święta 2020 podobnie jak cały rok, były nieco inne. Wraz z nieśmiałą, jeszcze wtedy, zimą przyjechała do nas Angela ze Śląska, czyli Dżolinka. Dżolinka kiedy nie rysuje, dziara, je lub śpi – chichocze radośnie. To chyba najweselsza tatuatorka na pokładzie Kultu. Lubi tatuować magiczne zwierzątka i …grzybki, ale staramy się nie doszukiwać żadnych analogii 😉 Pisaliśmy już o niej na blogu, gratulując obrony pracy magisterskiej, która polegała na 40-godzinnej sesji tattoo. Zapraszamy do posta!

nowi kultowi

Dżolinka

Nowi kultowi - rozdział trzeci: Magda, Eliza i Mateusz

Wiosna w Kulcie też była owocna w nowe talenty. Do naszego teamu dołączyły kolejne trzy osoby…

Dołączyła Magda – tatuatorka z doświadczeniem, by od razu wystartować z dziaraniem swoich ukochanych surrealistycznych motywów botanicznych. Jej kalendarz wypełnili amatorzy delikatnych i subtelnych tatuaży.

Dołączyli też uczniowie: Eliza i Mateusz, by pod czujnym okiem Marcina zwanego Małczykiem, szlifować swoje umiejętności. Eliza piękna i eteryczna niczym nimfa, Mateusz jak na Kapitana przystało – charyzmatyczny. Są z nami już jakiś czas i jeszcze jako praktykanci, dziarają z ogromnym powodzeniem. Możemy też szepnąć Wam słowo, że może niedługo ruszy ich booking, już jako artystów tatuatorów. Będziecie czujni – będziecie wiedzieć.

Magda Terra Tattoo

Mateusz - Kapitan

nowi kultowi

Eliza

Nowi kultowi rozdział czwarty i ostatni: Kuba, Nina i Tekla

Przyszło lato, nie da się ukryć. Żar się leje z nieba, a my zamiast unosić się na tafli chłodnego basenu z drinkiem w dłoni, nie zwalniamy. Nasz team znowu się powiększa i to od razu o trzech utalentowanych tatuatorów. Dokładnie dwie tatuatorki i jednego tatuatora. Nina – Nyni, Kuba – Pilgrim Ink i Klaudia – Tekla Ink. Ich profile są względnie nowe, dlatego skoczcie: zobaczyć, do czego są zdolni. Booking oczywiście otwarty!

nowi kultowi

Nina

nowi kultowi

Kuba

nowi kultowi

Tekla

Możemy z radością stwierdzić, że mamy piękny komplet. Cieszymy się bardzo mogąc pracować z utalentowanymi ludźmi. Bardziej powiększać teamu o nowych kultowych na razie nie planujemy, ale w dzisiejszych czasach niczego nie możemy być pewni 😉

Kultowi obecnie, liczą sobie 29 artystów tatuażu i dwie szalone piercerki. Do tego „mały sztab” ludzi, z którymi kontaktujecie się dzwoniąc lub pisząc do Kultu. Mamy też tak zwany „trzon biurowy”, ale on woli pozostać w cieniu, zwłaszcza w te upały 😉

Trzymajcie się chłodno!

Kultowi: „starzy i nowi”.