Start / Blog / Najgorsze polskie tatuaże

Najgorsze polskie tatuaże

Mamy kolejny powód do dumy. Do najnowszego progamu o tatuatorskich coverach TTV wybrano aż dwóch naszych tatuatorów: Kaję i Tomka. Troszkę ich podpytaliśmy, o to, jak to jest w tej telewizji i jak wyglądają najgorsze tatuaże w Polsce.

Co dał Wam program, o czym wiecie już teraz?

Czego się o sobie dowiedzieliście?

Czy jesteście zadowoleni ze swoich coverów?

Co było dla Was najtrudniejsze?

Z kim się Wam najlepiej pracowało?

Czy będzie drugi sezon? 😉

KAJA - trzymam kciuki za kolejny sezon.

 

KAJA KAROLINA.

Program był dla mnie przede wszystkim bardzo fajną przygodą, ogromnym doświadczeniem i zaowocował nowymi  fantastycznymi znajomościami. Ponadto jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie i promocja, lepszej nie mogłam sobie wymarzyć.

Dodatkowo, okazało się, że kamera nie jest taka straszna!

Czy jesteśmy zadowoleni z coverów? Oczywiście! Co za pytanie. Wiem, że dałam z siebie wszystko i bohaterowie byli bardzo zadowoleni widząc zupełnie nowe tatuaże, a to dla mnie najważniejsze.

Najtrudniejszy moment? Nie było! Kiedy początkowy stres został przełamany, już raczej nic nie było trudne 😊 Presja czasu jedynie była uciążliwa i czasami po całym dniu tatuowania, ciężko było sklejać zdania przed kamerą 😉

Cała ekipa na planie, Producent Wiernik Pro i nasza reżyser Agnieszka Grabarska, to wspaniali, profesjonalni i przede wszystkim wyluzowani ludzie, czułam się z nimi jak ze starymi znajomymi już po paru dniach.

Kolejny sezon?  No trzymamy kciuki 😊

TOMEK - poznałem niesamowitych i mega utalentowanych ludzi.

 

TOMASZ FLOREK

Program dał mi wiele świetnych przeżyć i emocji. Na planie panowała naprawdę doskonała atmosfera. Najważniejsze jest to, że poznałem niesamowitych i mega utalentowanych ludzi.

Co ciekawe, zobaczyłem w sobie nie tylko tatuażystę, ale również po prostu empatycznego gościa, który chce pomóc i rozwiązać problem.

Tatuaże? Tak, z wykonanych coverów jestem zadowolony, zdecydowanie!

Chyba najtrudniejszy był dla mnie fakt, że muszę wykonać super cover w bardzo krótkim czasie oraz fakt, że wokół siebie miałem 3 kamery i multum ludzi. Ciężko się wtedy skupić na pracy.

Najlepiej pracowało mi się z reżyserką Agnieszką Grabarską. Podczas kręcenia ujęć zawsze mogłem na nią liczyć. Dodatkowo wnosiła na plan mega pozytywną energię.

Co do drugiego sezonu, niestety nie mam jeszcze takiej informacji 😉

Wszystkie 12 odcinków Najgorszych polskich tatuaży będzie można oglądać na TTV od 20.02, co sobotę godzinie 22:00 oraz na Playerze.