ŁĄCZYMY LUDZI Z PASJĄ

Łączymy ludzi z pasją – to motto projektu, w którym chcemy Wam przybliżyć ciekawe osobowosći. Łączą ich dwie rzeczy, kążdy  jest mocno oddany swojej pasji i  jednocześnie  kocha tatuaże. Systematycznie będziemy przedstawiać Wam kolejne osoby, a może Ty chciałbyś się znaleźć pośród nich?

Jeśli tak napisz do nas 🙂

ALEKANDRA PAWELEC

ŁĄCZYMY LUDZI Z PASJĄ

Ola zainteresowała się sportami walki cztery lata temu chcąc nauczyć się samoobrony. Zaczynała od krav magi po jakimś czasie lądując w klatce i trenując MMA. Od sześciu miesięcy kula się na macie szkoląc swoje umiejętności w grapplingu i BJJ. Obecnie przygotowuje się się do startu w ogólnopolskich zawodach. Od początku treningów Ola jest na diecie wegańskiej, promuje roślinne jedzenie i udowadnia, że prowadząc ten styl życia można intensywnie ćwiczyć. Ciężko trenuje sześć razy w tygodniu, zazwyczaj są to trzy półtoragodzinne treningi techniczne, dwa treningi sparingowe 6 rund po 5 minut i jeden trening siłowy, zazwyczaj z dużo większymi i cięższymi od siebie chłopakami. Niestety póki co sport ten nie cieszy się dużą popularnością wśród kobiet, co ma nadzieję niedługo się zmieni i pozwoli jej na zmierzenie się z równymi sobie zawodniczkami. Z wykształcenia chemiczka kończąca doktorat z toksykologii.


https://www.instagram.com/wklatcenaroslinach/

 

DAWID PABIAN

ŁĄCZYMY LUDZI Z PASJĄ

Dawid to jedna z pierwszych osób w Polsce, która zaczęła rozpowszechniać sport jakim jest jazda na longboardzie. W 2007 roku z racji słabej dostępności sprzętu na rynku, sam w garażowych warunkach zaczął projektować i wytwarzać wymarzone deski. Tak wyglądały początki Antidote Longboards, dziś marki rozpoznawanej niemalże na całym świecie. Początkowo skupił się na najbardziej ekstremalnej odmianie longboardingu czyli downhillu, mierząc się z innymi zawodnikami na zawodach w Polsce i za granicą. Po kontuzji doznanej na jednym z treningów w 2014 roku nie chcąc rezygnować z deski zainteresował się LDP (Long Distance Pushing). Tu zamiast jak najwyższej prędkości liczy się liczba przejechanych kilometrów. W zawodach na trasach o płaskiej nawierzchni głównie ściga się na dystansach półmaratonu i maratonu czyli odpowiednio 21,1 i 42,2 km. Zdarzają się jednak i takie, gdzie zawodnicy mają 24 godziny na pokonanie jak najdłuższego dystansu a osiągnięte wyniki są mierzone w setkach kilometrów. Intensywne treningi, ponad 10 tysięcy przejechanych kilometrów oraz konkurowanie na scenie ogólnoeuropejskiej w minionym roku zaprowadziły Dawida do uzyskania oficjalnego tytułu Mistrza Pucharu Europy.


https://www.instagram.com/dawid_trzon/
https://www.instagram.com/antidotelongboards/

https://www.instagram.com/exilemfg/

MICHAŁ BASTA

ŁĄCZYMY LUDZI Z PASJĄ

Michał ma 25 lat z czego ostatnie 11 poświęcił jeździe na BMX.Aktualnie wspierany przez kilka krajowych i zagranicznych marek podróżuje po świecie w celu odkrywania coraz ciekawszych miejsc do jazdy.Poza rozwijaniem swojej pasji, od 5 lat zaszczepia ją również u innych prowadząc największą  szkołę BMX w kraju „BMX School”, która każdego dnia szkoli amatorów tego sportu w różnym wieku, na różnym stopniu zaawansowania w kilku miastach w Polsce.Jego zainteresowania nie ograniczają się tylko do jednego, jara się snowboardem, surfingiem, codziennym treningiem, podróżowaniem vanem, uwielbia też jeść ramen.

Zdecydowany, wolny, niezależny, podobno czasem drapieżny!

https://www.instagram.com/michal94basta/
https://www.instagram.com/bmx_school/

FILIP WOLAŃSKI 

ŁĄCZYMY LUDZI Z PASJĄ

Od małolata zajawiony sportowiec. Zaczynając od pływania, tenisa czy nart, skończywszy na różnych sportach walki. Aktualnie zawodnik MMA, specjalista do spraw ubezpieczeń oraz mąż. Zawodowo w MMA startuje od 2012 roku a od 2016 jest zawodnikiem Federacji KSW. Nagrodzony „Heraklesem” za najlepszą walkę w Polskim MMA w 2016 roku za debiutancką walkę z Marcinem Wrzoskiem. Do tej pory stoczył piętnaście zawodowych pojedynków z czego zwyciężył w jedenastu. Poza sportem jest wielkim fanem tatuaży, dobrego jedzenia i podróży. Na co dzień pracuje w rodzinnej firmie zajmującej się ubezpieczeniami. Cieszy się życiem i stara się korzystać z niego pełnymi garściami. Zawsze uśmiechnięty… no może nie w walce. Poza ringiem kieruje się mottem „Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe”. Marzy mu się domek w Tajlandii, najlepiej blisko plaży i klubu sportowego tak aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

https://www.instagram.com/filip_wolan/

PolandEnglish