Start / Blog / Tatuatorzy projektują kultową kolekcję ubrań dla Mr. Gugu & Miss Go.
tatuatorzy

Tatuatorzy projektują kultową kolekcję ubrań dla Mr. Gugu & Miss Go.

Jako, że bardzo lubimy współpracować z zajawionymi i kreatywnymi ludźmi, wspieramy naszych Ludzi z Pasją i nie boimy się wyzwań, które fundują nam zaprzyjaźnione marki – podjęliśmy kolejne projektowe zadanie. Tak, nasi tatuatorzy zaczęli przygodę z Mr. Gugu & Miss Go.

Tym razem, czekało nas eksplorowanie czerwonych dywanów mody typowo streetowej. Nasi tatuatorzy stworzyli projekty w oparciu o swój styl tatuowania.

Dlatego na powstałych ubraniach dostrzec możecie wzory, które równie dobrze mogliby odbić na Waszej skórze. Tatuaże na streetowych ciuchach Mr. Gugu & Miss Go, światło dzienne zobaczyły w połowie stycznia i z tego, co wiemy podbiły już kilka serc. Tak z milion 😉

Prace nad projektami trwały dobrych kilka miesięcy, między innymi dlatego, że kultowi tatuatorzy spierali się z projektantami, walcząc o swoją wizję. Tak to już jest, kiedy spotykają się kreatywne dusze.

Na szczęście udało się osiągnąć artystyczny kompromis.

Nasze projekty trafiły do sklepu internetowego, możecie je znaleźć m.in. w zakładce KOLEKCJE. Potem już łatwo, podpisane po prostu Kult Tattoo.

Dla kultowej kolekcji stworzyliśmy 13 unikatowych wzorów, w których odnaleźć możecie odzwierciedlenie stylu, fantazji i tego, co w głowach siedzi, a o czym nie boimy się mówić 😉

Wśród projektów pojawiły się wzory nordyckie, makabryczne, psychodeliczne, roślinne, zwierzęce i ludzkie. Nie zabrakło portretów. Słowem, tatuatorzy puścili wodze fantazji.

Projektanci wykorzystali je do stworzenia, T-shirtów, bluz z kapturem, spodni, getrów, sukienek, maseczek ochronnych, a nawet koców z kapturem.

Z dumą, bo jesteśmy z nich mega dumni i  i dreszczykiem ekscytacji, bo przecież to poniekąd premiera: przedstawiamy Wam ich autorów, ubranych wiadomo, w swoje dzieła!

tatuatorzy : Kaja

Kaja Karolina

tatuatorzy: Kasia

Kasia Zagórska

tatuatorzy: Adela

Gloomy Sunday

tatuatorzy: Tomek

Tomek Florek

tatuatorzy: Mania

Mania

Patrycja

Patrycja Pająk

Adrian

Adrian Wietecha

Julka

Sorry Julka