KOLABORACJE

Kult Tattoo to nie tylko najlepsze tatuaże. Regularnie współpracujemy z innymi, którzy podzielają naszą pasję. Podczas tych kolaboracji dzieją się niezwykłe rzeczy. 

Będziemy tutaj na bieżąco relacjonować akcje w które angażują się tatuatorzy z Kultu i pokażemy Wam nie tylko najlepsze tatuaże 🙂

SUPER SKLEP

Nasi tatuatorzy: Anka Kiełtyka, Kaja, Ormo ,Wade, Marcin Małczyk i Rafał we współpracy z  Supersklepem przygotowali wzory na specjalna edycję naklejek.  Studio Kult Tattoo, tatuaże, streetwear, skateboarding i rap – to stworzyło wybuchową mieszankę. Na pewno ta współpraca będzie miała ciąg dalszy!

 

MALOWANIE BUTÓW SUPRA

Tym razem nie tatuaże, a malowanie. Artystycznie mogli wykazać się nasi tatuatorzy Ormo i MusLee . Firma Supra dostarczyła buty, a oni zrobili z nich małe dzieła sztuki. 

DOBRA PALARNIA

29 października w D.H Jubilat we współpracy z Dobrą Palarnią zorganizowaliśmy kawowy walk-in day. Tatuatorzy przygotowali tematyczne flesze, każdy tatuaż można było wykonać w super cenie. W akcji udział wzięli: Anka Kiełtyka, Kaja Karolina, Julia Marczukiewicz, Lidia Rose, Zagórczi,Dagmara Stefaniak,Joanna Inkaust INK, Smyk Hoodlove Tattoo,Ptaszek i piórko, Ormogedon Tattoo, Romo79,Karolina Skulska,Marcin Małczyk Tattoo

 
PolandEnglish