Start / Blog / Impala Skate- Girl Power!

Impala Skate- Girl Power!

Tym razem, akcją zawładnęły dziewczyny, kultowe i nie tylko. Zobaczcie jak poradziły sobie z oldchool’owymi wrotkami.

Wrotki Impala

Impala Skate to marka stworzona w Australii w 2017 roku. Stworzyły ją dziewczyny z Melbourne, które zapragnęły przywrócić wrotkarstwu klimat rodem z lat 70-tych i 80-tych. Tak powstały unikatowe kolekcje wrotek. Dzięki współpracy z Supersklepiem, jedna z par trafiła w ręce naszej Niny.

Śnieżnobiała i nowiutka para wrotek trafiła na Szpitalną jeszcze pod koniec lata. Wtedy też wpadła w ręce Niny i ta zaczęła pracować nad projektem.  Potem kilka dni wytężonej pracy, 2 dni na słonku i tak powstały najbardziej psychodeliczne wrotki świata.

Dobrze się dzieje, kiedy rzeczy piękne nie są tylko do podziwiania. Lubimy im nadawać funkcjonalnego charakteru, tak by oprócz naszych oczy mogły cieszyć i innych. Dlatego kultowe wrotki Impala trafiły do Eleny.

wrotki

NIna

wrotki

Nina i Eliza

Testujemy

Elena, no naszym zdaniem wschodząca gwiazda wrotkarstwa. Taki młody i nieoszlifowany diament, ale jeszcze o niej usłyszycie. Twarde wrotki, które jej sprezentowaliśmy były dla niej motywującą nowością, ponieważ zazwyczaj jeździ w miękkich butach.

Na swoje pierwsze zjazdy i triki wybrała nasz zaprzyjaźniony Forum Skate Pool. I tam się spotkaliśmy.

Nastąpiło oficjalne i uroczyste przekazanie. Rozgrzewka i akcja! Elena wykonała kilka imponujących trików w naszych wrotkach, co udało nam się uwiecznić na fotkach. Michał z Supersklepu skręcił też mały clip, który już śmiga w internetach, znajdziecie go na naszym YouTube’e i mediach społecznościowych.

Elena, Impala i Michał z Supersklep- dzięki za fajne popołudnie!

Forum Skate Pool

Eliza Mazur

wrotki

Impala Skate