Start / Blog / studio tatuażu bez tajemnic. Kultowa trylogia, czyli wszystko, co musisz wiedzieć.
studio tatuażu

studio tatuażu bez tajemnic. Kultowa trylogia, czyli wszystko, co musisz wiedzieć.

Wcale nie uważamy, że wiemy już wszystko, albo że wiemy lepiej niż inni. Jedno co wiemy na pewno, że sami chcielibyśmy dostać taką TRYLOGIĘ przed pierwszą wizytą. Studio tatuażu Kult, od dziś, bez tajemnic.

studio tatuażu

MARCIN MAŁCZYK TATTOO

Marcin Małczyk te jeden z naszych najbardziej doświadczonych tatuażystów. Jak to mówią nie z jednego pieca itp… Prawda jest taka, że jego wiedza i doświadczenie niejednokrotnie komuś dziarę uratowały. Poza tym jak nikt, potrafi poruszać się po studiu tatuażu. Dlatego, to właśnie jego poprosiliśmy o przygotowanie tych materiałów.

Wzięliśmy na warsztat wszystkie najczęściej zadawane nam pytania, dotyczące tatuażu, czy samego studia Kult Tattoo. Tak powstała Małczykowa „TRYLOGIA”, którą oddajemy w potrzebujące, może właśnie Wasze, ręce.

Z części pierwszej dowiecie się co robić, a czego nie, przed wizytą w studiu tatuażu.  

Może Wam się wydawać, że wiecie wszystko, ale czy zjedliście odpowiedni posiłek przed? Jak przygotowaliście skórę na tatuowanie? Prowiant i poprawiacze nastroju zapakowane? No właśnie 😉

Część druga to samo mięso, czyli opowieść o tym jak przetrwać sesję.

Zasadniczo przebieg sesji9 zależeć będzie od tego, jak się do niej przygotowaliście, patrz: punkt pierwszy.

Wisienka na torcie to gojenie tatuażu i o tym jest część trzecia.

Nie po to cierpimy przez kilka godzin, by nie było efektów. Prawda? Zapraszamy do oglądania.

 

Studio tatuażu Kult to ludzie co lubią opowiadać.

Jesteśmy więcej niż pewni, że nadal sporo pytań pozostało bez odpowiedzi. Jeśli coś Wam się nasuwa, czekamy na Wasze komentarze.

Wpadnijcie też do zakładki FAQ, a nuż znajdziecie swoje odpowiedzi, dowiecie się m.in. ile kosztuje tatuaż i jak się na niego umówić.Nie ma głupich pytań, jesteśmy tu, czekamy, nie od parady mówią, że jesteśmy „najlepszym studiem tatuażu w Krakowie” więc, gdzie pytać jak nie u nas? 😉

Przy okazji zapraszamy na naszego reaktywowanego YouTube’a, gdzie oprócz naszych mądrych wywodów, znajdziecie też po prostu porządne kultowe dziaranie.